Modele broni z cs go do cs 1.6

III. Edytowanie modeli. Gdy otworzymy już modèle za POMOCA JED demi-vie modèle Viewer Mamy na niego Swobodny podgląd. Przypuśćmy, że chcemy edytować modèle m3 (shotguna). Interesujące NAS zakładki programu à “affichage du modèle”, “textures” oraz “origine de l`arme”. -Steam: dysk: Steamsteamappscommonhalf-lifecstrikemodels-non Steam:. ..cstrikemodelsOdnajdujemy MODELE broni (v_nazwabroni. mdl à MODELE, które Będziemy widzieli tylko w naszych rękach; w_nazwabroni. mdl à MODELE, które widzimy Gdy broń jest wyrzucona; p_nazwabroni. mdl à MODELE, które widzimy “w mains innych graczy”) je na obojętnie którym Klikamy prawym przyciskiem myszy > otwórz za POMOCA > wybieramy z Listy programów JED demi-vie Model Viewer i Zaznaczamy “zapamiętaj dla wszystkich plików tego typu”. Otworzy Nam się Małe Zielone okienko, w którym widzimy podgląd modelu nasjay broni.

OD Teraz wszystkie MODELE z tego katalogu b, ą miały “na sobie” logo demi-vie (lambdę). Teraz, w zakładce “affichage du modèle” oraz “origine de l`arme” możemy sprawdzić Jak prezentuje się nasza broń. Ewentualnie Można cousin wejść w zakładkę “séquences” je sprawdzić jej wygląd podczas danej sekwencji, TJ. recharger, Strzal, broni wyjęcie, itd. Następnie powracamy do zakładki “textures”, wybieramy est część broni, którą chcemy edytować i postępujemy z ni Dokładnie Tak samo. Gdy ukończymy Nasz modèle Klikamy na “fichier” > enregistrer le modèle que… Je zapisujemy aller Tak, Jak nazywa się original modèle broni (w tym wypadku v_m3. mdl [rozszerzenia nie dopisujemy]).

Zapisujemy plik po Czym powracamy do programu JED demi-vie modèle Viewer. W tym samym oknie wybieramy opcję “Import texture”, przez co nasza CoVeriuS TEKSTURA podmienia się z dotychczasową. Teraz możemy przystąpić do edycji. Modèle możemy pokolorować według własnego uznania lub powklejać verrouillés elementy (wymagane Podstawowe Obeznanie z programami graficznymi). W moim modelu m3 plik forearm. bmp wygląda Tak (wkleiłem z internetu tekstury metalu i Drewna): Witam, w tym temacie Mam na celu zaprezentować “ZIELONYM” graczom Jak zrobić Własny modèle do CS 1.6. Z Góry zaznaczam, iż Mówiąc o “robieniu własnego modelu” MAM na Myśli zmienianie kolorów żadnych sekcji broni, a nie budowanie broni o innej bazie, NP. CS z: S Czy CS: GO (inne ręce, inne położenie broni itp.) Takowe MODELE mogą być uznawane za “niedozwolone”, džż przy Przykładowo Straży modelu AWP, qui jest różnorodne na ekranie inacjay niż Standardowy, może być łatwiejszy Fast zoom itp. Poradnik Robię na bazie programu GIMP, Jest de DZI à Chyba jeden z najprostszych w obsłudze programów graficznych, qui Powinien w entierement zadowolić a été swoimi opcjami, które w zupełności wystarczają do Zabawy przy modelach, Jednakże przy używaniu innego edytora graficznego należy postępować Tak samo. I. potrzebne programy: 1.

GIMP (MAM wersję 2.6.11): http://instalki.eu/windows/grafika/edytory/download/gimp/2.

Comments are closed.